CHŁOPCY DZIEWCZĘTA
Bieg na 60 m Bieg na 60 m
     
1 Małek Błażej 8,02 s 2005 1 Łodyga Julia 8,83 s 2010  
2 Bartłomiej Witasik 8,33 s 2007 2 Rusin Monika 9,14 s 2007  
3 Grabowski Bartosz 8,46 s 2007 3 Otolińska Wiktoria 9,17 s 2014  
4 Idzikowski Damian 8,53 s 2006 4 Jaworska Natalia 9,27 s 2014  
5 Wiciński Marcin 8,54 s 2005 5 Pawłowska Magda 9,30 s 2008  
6 Bukowski Marcin 8,55 s 2008 6 Bednarek Magda 9,32 s 2008  
7 Klauza Przemysław 8,58 s 2008   Kędra Julia 9,32 s 2014  
8 Bereza Piotr 8,69 s 2006 8 Strzelczyk Justyna  9,40 s 2008  
9 Małek Łukasz 8,69 s 2008 9 Bąbol Agata 9,42 s 2008  
10 Szablewski Artur 8,76 s 2010   Sroka Kamila  9,42 s 2010  
                   
Bieg na 1000 m Bieg na 600 m
     
1 Bartłomiej Witasik 3,12,83 min 2007 1 Perczyńska Ola 2,03,43 min 2007  
2 Frączyk Damian 3,17,25 min.     2006 2 Bednarek Magda 2,03,78 min 2008  
3 Zając Kamil 3,20,13 min. 2006 3 Ciesielska Dagmara 2,04,57 min 2010  
4 Idzikowski Damian 3,20,21 min. 2006 4 Kuśmierek Kamila 2,09,25 min 2007  
5 Kulikowski Seweryn 3,25,44 min. 2006 5 Sroka Kamila 2,09,27 min 2010  
6 Witasik Jakub 3,25,88 min. 2004 6 Jaworska Natalia 3,09,80 min 2014  
7 Małek Błażej 3,26,74 min. 2005 7 Ujma Joanna 2,10,01 min 2009  
8 Bukowski Marcin 3,33,80 min. 2008 8 Łodyga Julia 2,10,02 min 2010  
9 Powroźnik Kamil 3,33,82 min. 2005 9 Kozieł Magda 2,11,00 min 2007  
10 Paradziński Kamil 3,34,12 min. 2009 10 Bąbol Agata 2,12,38 min 2008  
                   
Skok w dal Skok w dal
     
1 Bartłomiej Witasik 4,85 m 2007 1 Łodyga Julia 4,27 m 2010  
2 Małek Błażej 4,80 m 2005 2 Misiak Joanna 4,27 m 2009  
3 Bukowski Marcin 4,74 m 2008 3 Rusin Monika 4,24 m 2007  
4 Klauza Przemysław 4,60 m 2008 4 Sroka Kamila 4,19 m 2010  
5 Artur Gładysz 4,59 m 2008 5 Michalska Bianca 4,15 m 2009  
6 Grabowski Bartosz 4,58 m 2007 6 Otolińska Wiktoria 4,08 m 2014  
7 Szablewski Artur 4,55 m 2010 7 Bednarek Magda 4,08 m 2008  
8 Powroźnik Kamil 4,52 m 2005 8 Walada Oliwia 4,07 m 2009  
9 Paradziński Kamil 4,35 m 2009 9 Ciesielska Dagmara 4,04 m 2010  
10 Zając Kamil 4,33 m 2006 10 Strzelczyk Justyna 4,01 m 2008  
                   
Rzut piłeczką palantową Rzut piłeczką palantową
     
1 Małek Błażej 60,5 m 2005 1 Misiak Joanna 44,5 m 2009  
2 Paradziński Kamil 58,0 m 2009 2 Bednarek Magda 42,0 m 2008  
3 Małek Łukasz 57,0 m 2008 3 Radziwołek Emilia 40,5 m 2007  
4 Zając Kamil 57,0 m 2006 4 Michalska Bianca 39,5 m 2009  
5 Powroźnik Kamil 55,5 m 2005 5 Szmigielska Martyna 35,5 m 2009  
6 Wiciński Marcin 53,0 m 2005 6 Łodyga Julia 35,0 m 2010  
7 Bukowski Marcin 52,0 m 2008 7 Barańska Klaudia 34,0 m 2010  
8 Frączyk Damian 51,5 m 2006 8 Ciesielska Dagmara 33,0 m 2010  
9 Witasik Jakub 51,0 m 2004 9 Wilk Karolina  33,0 m 2010  
10 Zakrzewski Przemysław 50,5 m 2007 10 Barańska Karolina 32,0 m 2010  
                   
Suma punktów czwórboju Suma Punktów czwórboju
     
1 Bartłomiej Witasik 292 pkt 2007   1 Bednarek Magda 278 pkt 2008  
2 Paradziński Kamil 265 pkt 2009   2 Łodyga Julia 265 pkt 2010  
3 Bukowski Marcin 259 pkt 2008   3 Misiak Joanna 241 pkt 2009  
4 Małek Łukasz 245 pkt 2008   4 Sroka Kamila 238 pkt 2010  
5 Idzikowski Damian 244 pkt 2006   5 Rusin Monika 232 pkt 2007  
6 Zając Kamil 242 pkt 2006   6 Radziwołek Emilia 219 pkt 2007  
7 Klauza Przemysław 213 pkt 2008   7 Michalska Bianca 219 pkt 2009  
8 Korzonkowski Bartłomiej 206 pkt 2008   8 Otolińska Wiktoria 218 pkt 2014  
9 Szablewski Artur 204 pkt 2010   9 Ciesileska Dagmara 213 pkt 2010  
10 Zakrzewski Przemysław 197 pkt 2007   10 Barańska Klaudia  207 pkt 2010  
                   
powrót
Rekordy PSP 9 od 1963 * 
* do 1999 szkoła podstawowa ośmioklasowa
60 m Bęben Michał 7,6 sek. 1989 r. 60 m Langier Edyta 7,9 sek. 1981 r.
100 m Bęben Michał 12,0 sek. 1989 r. 100 m Bus Kasia 13,08 sek. 1988 r.
200 m Waloszczyk Bartek 25,6 sek. 1988 r. 200 m Bus Kasia 27,21 sek. 1988 r.
300 m Bęben Michał 40,3 sek. 1989 r. 300 m Agnieszka Sala 43,35 sek. 1993 r.
400 m Hurko Marek 56,8 sek. 1975 r. 400 m Bus Kasia 60,81 sek. 1988 r.
500 m Waloszczyk Bartek 1,17.0 sek. 1988 r. 500 m Bąkiewicz Aneta 1,37.7 sek. 1985 r.
600 m Waloszczyk Bartek 1,34.7 sek. 1988 r. 600 m Sztangreciak Anna 1,40.7 sek. 1984 r.
800 m Waloszczyk Bartek 2,12.8 sek. 1988 r. 800 m Sztangreciak Anna 2,22.2 sek. 1984 r.
1000 m Waloszczyk Bartek 2,52.1 sek. 1988 r. 1000 m Konopka Kasia 3,09.62 sek 1997 r.
2000 m Janusz Janik 6,25.0 sek. 1989 r. 2000 m - - -
Skok w dal Tyl Cezary 5,84 m. 1983 r. Skok w dal Bąkiewicz Aneta 5,00 m. 1987 r.
Skok wzwyż Sygizman Arek 160 cm. 1981 r. Skok wzwyż Bąkiewicz Aneta 150 cm. 1987 r.
Rzut dyskiem Żabicki Grzegorz 43,86 m. 1983 r. Rzut dyskiem Retyk Joanna 28,00 m. 1986 r.
Pchnięcie kulą Grzywacz Cezary 12,04 m. 1988 r. Pchnięcie kulą Zyman Kasia 9,34 m. 1988 r.
Rzut oszczepem Waloszczyk Bartek 39,81 m. 1988 r. Rzut oszczepem Półrola Anna 25,50 m. 1975 r.
P. palantowa Grzywacz Cezary 70 m. 1986 r. P. palantowa Asia Misiak 44,5 m. 2009r.
Wielobój 300m Bęben Michał 326 pkt. 1989 r. Wielobój 300m Bus Kasia 342 pkt. 1988 r.
Wielobój 100 pł. - - - Wielobój 100 pł. Bąkiewicz Aneta 308 pkt. 1886 r.
Wielobój 1000m Waloszczyk Bartek 269 pkt. 1988 r. Wielobój 1000m Bus Kasia 361 pkt. 1987 r.
Wielobój w dal Siwecki Robert 248 pkt. 1990 r. Wielobój w dal - - -
Wielobój wzwyż Janocha Jacek 170 pkt. 1990 r. Wielobój wzwyż Bąkiewicz Aneta 321 pkt. 1988 r.
Wielobój kula Grzywacz Cezary 340 pkt. 1988 r. Wielobój kula Zyman Kasia 337 pkt. 1988 r.
Wielobój oszczep Waloszczyk Bartek 298 pkt. 1988 r. Wielobój oszczep Pawlak Agnieszka 129 pkt. 1988 r.
Czwórbój L.A. Grzywacz Cezary 417 pkt. 1988 r. Czwórbój L.A. Sala Agnieszka 324 pkt. 1993 r.
powrót